Başiskele Belediyesi Kasım Ayı Meclisi Tamamlandı

Başiskele Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısını bugün gerçekleştirdi. Toplantıya Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü başkanlık etti.

Büyütmek için resme tıklayın

Başiskele Belediyesi Kasım ayı meclisi Başiskele Belediyesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Kasım ayı Meclisi Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü başkanlığında yapıldı.

Şehrimizde yapılan diğer belediye meclislerine nazaran daha sakin geçen Başiskele Belediye meclisi gündeminde 14 madde yer alırken hepsi oy birliği ile kabul edildi.

Kasım ayında oy birliği ile kabul edilen bazı maddeler şunlar oldu:

-Çocuk Üniversitesinin Sosyal Etkinliklerinden katkı payı alınması ile ilgili Plan Bütçe Komisyonu Raporu.

-Zabıta Müdürlüğünün 22.10.2019 tarih ve E.782 sayılı Belediye Emir ve Yasakları Yönetmeliği ile ilgili teklif yazısı.

-Mali Hizmetler Müdürlüğünün 01.11.2019 tarih ve E.787 sayılı 2020 yılında uygulanacak Vergi ve Harç Teklifleri ile ilgili teklif yazısı.

Meclis toplantısında Aralık ayı meclis toplantısının tarihi ve saati de oy birliği ile 3 Aralık Salı günü saat 15:00 olarak belirlendi.

05 Kasım 2019 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kulis Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kulis Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Kocaeli TV'yi Genellikle Hangi Platformdan İzliyorsunuz?