“STK’lar Kentimizin Değeridir”

Her fırsatta vatandaşlarla ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelen Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Sivil toplum kuruluşlarımız kültür çeşitliliği ve ürettiği fikirlerle kentimizin değeridir” dedi

Büyütmek için resme tıklayın

Projeler Hizmete Sunuluyor

Gönül belediyeciliğini, yaptığı çalışmalarla ilçe halkına en güzel şekilde yansıtan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, bir yandan projeleri sırasıyla hayata geçirirken diğer taraftan da toplumun her kesimiyle bir araya gelmeyi sürdürüyor. Başkan Aygün bu kez AK Parti Tokat eski Milletvekili Zeyid Aslan, Kocaeli Vanlılar Derneği Başkanı Fırat Güler, Başkan Vekili Orhan Çelikhası, Başkan Yardımcıları Ümit Yıldız ve Yakup Göğercin, Vural Alim, MHP Belediye Meclis Üyesi Ayhan Aksoy ve Vedat Akbulut’u konuk etti. Gerçekleşen ziyaretlerde önemli mesajlar veren Başkan Aygün, “Derincemiz için gönül birliği içerisinde çalışıyoruz. Projelerimizi sırasıyla hizmete sunarken bir yandan da toplumumuzun her kesimiyle iletişim kurmaya devam ediyoruz” dedi.

 

Gençlere Yönelik Çalışmalar

Sivil toplum kuruluşlarının kültür ve fikir çeşitliliğini arttırdığını söyleyen Başkan Aygün, “Vatandaşlarımızla ve sivil toplum kuruluşlarımızla her fırsatta bir araya gelerek istişarede bulunuyoruz. Kıymetli halkımızın fikir, görüş ve talepleri bizler için çok önemli. İlçemizi daha da ileri taşıma hedefiyle çalışmalarımızı, katılımcı ve şeffaf yönetim ilkesiyle sürdürüyoruz. STK’larımız da toplumumuz içerisinde kültür ve fikir çeşitliliğini arttıran önemli aktörlerdir. İlçemize hep birlikte sahip çıkarak özellikle yarınlarımız olan gençlerimize ve çocuklarımıza yönelik faydalı çalışmalara imza atmaya devam etmeliyiz” dedi.

 

20 Kasım 2019 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kulis Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kulis Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Kocaeli TV'yi Genellikle Hangi Platformdan İzliyorsunuz?